Sıkça Sorulan Sorular

IN WHITE tıbbi üniforma, ürünün rengini ve kalitesini değiştirmeden 1600’den fazla yıkamaya dayanmasını sağlayan optimum bileşime sahip karışımlı kumaşlardan yapılmıştır.

IN WHITE, bağımsız bir tıbbi üniforma üreticisidir. IN WHITE, tıp sektörü doktorlarının ve çalışanlarının çalışmalarının özelliklerini göz önünde bulundurarak modeller geliştirir, kumaş ve aksesuarları seçer. Kumaşlar önde gelen Avrupa ve dünya üreticilerinden satın alınmaktadır.

IN WHITE beden tablosu her modelin sayfasında bulunmaktadır. Doğru beden konusunda emin değilseniz, yöneticimizi +90 552 200 62 04 numaralı telefondan arayabilir veya çevrimiçi sohbetten bizimle iletişime geçebilirsiniz, doğru bedeni seçmenize yardımcı olacağız.

Web sitesinde herhangi bir tıbbi üniforma veya beden yoksa, ürüne abone olun ve mağazamıza ulaştığınızda otomatik olarak e-posta veya sms ile bir bildirim alacaksınız.

IN WHITE, sağlık ekiplerinin siparişlerini yerine getirmeye hazır. 3 birimden fazla, toptan alımlarda indirim sistemi çalışır. Daha fazla bilgi için IN WHITE yöneticisi +90 552 200 62 04 veya info@inwhite-tr.com ile iletişime geçin.

Evet, satın aldığınız IN WHITE tıbbi üniformanın üzerine klinik veya şirket logonuzu basabiliriz.

Siparişin size özel olarak hazırlanmış olması sebebiyle iade ve değişim mümkün değildir.